درباره ما

شرکت صنایع نساجی زرین پود

شرکت صنایع نساجی زرین پود افتخار دارد با بیش از دو دهه تجربه و فعالیت در حوزه نساجی، با اتکا به کادر مجرب، بکارگیری آخرین فن آوری های نوین صنعت نساجی، بهره مندی از روحیه کارآفرینی و مهمتر از همه با کسب اعتماد شما توانسته است محصولات متنوع خود را تولید و معرفی نماید و در این راه به نقطه ای درخشان در صنعت نساجی مبدل گردد.

ما در نساجی زرین پود هر روز به فکر پیشرفت کشور هستیم.

فروش به کشور های مجاور
66%
فروش نیاز استان تهران
72%
فروش استان های همجوار
56%

ما با تولید و پخش داخلی و صادرات ضمن تامین نیاز بازار های داخلی کشور، از خروج ارز جلوگیری کرده و درآمد های ارزی را بالا خواهیم برد…

شرکت صنایع نساجی زرین پود، افتخار دارد با اتکا به تکنولوژی روز دنیا، کادر مجرب، استفاده از فن آوری های نوین و بالاتر از همه اینها، اعتماد شما،
محصولات و خدمات خود را معرفی نماید. این سایت از بخش های مختلف تشکیل شده و به تدریج به گستره خدمات آن افزوده خواهد شد. شما عزیزان نیز به سهم خود، باارسال نظرات و پیشنهادات خود، ما را در ارایه هر چه بهتر خدمات و رفع نواقص، یاری فرمایید.

ویدئو

فرایند تولید از ابتدا تا بسته بندی

شرکت زرین پود ، بهترین انتخاب مشتریان

تیم ماهر

تیم ما در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشند. این تیم شامل متخصصینی میباشد که شما در زمینه خرید پارچه برحسب نیازتان راهنمایی خواهند کرد.

بهترین کیفیت

دغدغه ما ارائه دادن بهترین کیفیت به مشتریان عزیزمان میباشید.شما در شرکت زرین پود بهترین کیفیت پارچه ها را خریداری خواهید کرد.

تنوع

تنوع در محصولات ما به شما مشتریان عزیز اجازه میدهد که بهترین انتخاب را برحسب نیازتان داشته باشید.

رنگرزی

فرآیند رنگرزی تحت تاثیر سه عامل، یعنی رنگینه، الیاف و محلول رنگی قرار می گیرد. هر سه عامل توسط موارد مستقلی کنترل می شوند که خود بر روش رنگرزی تاثیر می گذارند. رنگینه باید در آب قابل حل باشد تا بتوان منسوجات را با آن رنگ کرد. ماهیت رنگینه ها به گونه ای است که به واسطه تداخلات شیمیایی قابل حل شدن هستند.

بافندگی

با توجه به تاثير بالاي كمي و كيفي مرحله مقدمات بافندگي روي كيفيت و كميت پارچه ها ي توليدي ، اين شركت از تكنولوژي روز شركت عظيم بنينگر ( كارل ماير ) در دو روش چله پيچ مستقيم و آهار و چله پيچ بخشي استفاده نموده و قادر به آهار زني بخش عظيمي از نخ هاي توليدي در كارخانجات ريسندگي با استفاده از بهترين مواد آهاري و به تبع آن ، راندمان بافندگي بهينه ميباشد .

ریسندگی

اين مجموعه با مجهز بودن به ماشین آلات مدرن حلاجی و با استفاده از دوربینهای تشخیص الیاف غریبه با سیستــم پیشرفته Quantum 2 Uster ، از بدو راه اندازي همواره سعي نموده بهترين الياف طبيعي و مصنوعي را تهيه و با توجه به تكنولوژي مدرن ماشين آلات خط تولید و ريسندگي موجوداستفاده نماید.
X